
3 тісті жыртқышекі компонентті тұтқа, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі бөліктен тұратын тұтқасы бар 3 тісті Palisad LUXE 62003 жыртқышы топырақ құрылымын жақсарту және оттегі мен судың тамырларға жетуін қамтамасыз ету үшін қолданылады. Бұл шағын аумақтарда бау-бақша жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Құрал топыраққа оңай енетін және терең қопсытуға көмектесетін үш сүйір тіспен жабдықталған. Шағын ені 7,5 см жұмыс бөлігі шектеулі кеңістікте және қатар аралықтарында жұмыс істеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі жоғары жүктемелерге төтеп бере алады, себебі ол орташа көміртекті болаттан жасалған. Ұнтақты жабын жұмыс бөлігінде тоттың пайда болуына жол бермейді, құралды ылғалды топырақты қопсыту үшін пайдалануға болады. Екі компонентті тұтқа химиялық заттарға, ультракүлгін сәулелерге төзімді және сырғанауға қарсы жабынның арқасында жұмыс істеуге ыңғайлы. Тұтқадағы ілу тесігі сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. 246 г жыртқыштың салмағы аз болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.246 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 637-Екі компонентті тұтқасы бар құрал, ERGO сериясы |
| Ұзындығы | 335 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Ergo |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996150826 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

