
Таңбалау қарындашы, 145 мм, қатты қорытпа ұштығы, Сибртех пластик қаптамасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18912, 145 мм таңбалау қарындашы металдан жасалған беттерге таңбалау үшін қолданылады. Бұл шеберлерге жоғары дәлдікті қажет ететін жөндеу және құрылыс жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады. Карбидті ұш қатты беттерді таңбалау кезінде жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Бұйым металл корпуста жасалған, сондықтан тозуға төзімді. Қырлары бар ойластырылған пішін қарындаштың беттерден сырғып кетуіне жол бермейді. Қарындаштағы ілмек оны қалтаңызға ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді. Пластикалық қаптама қарындашты сақтауды және тасымалдауды ыңғайлы етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.047 кг |
| Топ | Сурет салушылар, сылақшылар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 189-Сурет салушылар, Сылақшылар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996123158 |
- Бағасы: 932 ₸

