
Жанар-жағармайға арналған тік 5 л канистр, пластиктен жасалған, күшейтілген Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күшейтілген тік канистр Stels 53124, 5 л, пластиктен жасалған, отынды немесе ЖЖМ тасымалдау және оларды гаражда, саяжайда және т.б. сақтау үшін қолданылады. Бұл жолда жанармай құю бекеттері болмаған жағдайда көлік иелеріне пайдалы болады. Сондай-ақ, канистр газ жабдықтарына қызмет көрсету үшін пайдалы: аралар, қайшылар, шөп шабатын машиналар және басқа жабдықтар. Артықшылықтары Арматураланған конструкциялы канистр қалыңдығы ұлғайтылған май-бензинге төзімді пластиктен жасалған, бұл оның ресурсын арттырады. Резервуардағы шүмек бензинді төгілу қаупінсіз ыңғайлы түрде құюға мүмкіндік береді. Канистр шағын өлшемді болғандықтан, жеңіл автокөліктің жүксалғышында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Сертификат пожарной безопаснос |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.08.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | POCC RU.31588.04ОЦН0.ОС05.00368 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/POCC RU.31588.04ОЦН0.ОС05.00368.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.462 кг |
| Топ | Масленки, Шприцы плунжерные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 531-Масленки |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 5 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Штрих-код | 4606800063229 |
- Бағасы: 2 154 ₸

