
Жанар-жағармайға арналған тік канистр 10 л, пластиктен жасалған, күшейтілген Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күшейтілген тік канистр Stels 53126, 10 л, пластиктен жасалған, отынды немесе ЖЖМ тасымалдау және оларды гаражда, саяжайда және т.б. сақтау үшін қолданылады. Бұл жолда жанармай құю бекеттері болмаған жағдайда көлік иелеріне пайдалы болады. Сондай-ақ, канистр газ жабдықтарына қызмет көрсету үшін пайдалы: аралар, қайшылар, шөп шабатын машиналар және басқа жабдықтар. Артықшылықтары Арматураланған конструкциялы канистр қалыңдығы ұлғайтылған май-бензинге төзімді пластиктен жасалған, бұл оның ресурсын арттырады. Резервуардағы шүмек бензинді төгілу қаупінсіз ыңғайлы түрде құюға мүмкіндік береді. Канистр шағын өлшемді болғандықтан, жеңіл автокөліктің жүксалғышында тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Сертификат пожарной безопаснос |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.08.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | POCC RU.31588.04ОЦН0.ОС05.00368 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/POCC RU.31588.04ОЦН0.ОС05.00368.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.728 кг |
| Топ | Масленки, Шприцы плунжерные |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 531-Масленки |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 10 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Штрих-код | 4606800063236 |
- Бағасы: 3 156 ₸

