
Қырғышы бар қарға арналған щетка-сыпырғыш 580 мм Sparta Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 55291 мм Спарта 580 қырғышы бар қарға арналған сыпырғыш щетка қар жауғаннан кейін көлікті тазалау үшін қолданылады. Жұмсақ қылшықтар шанақтың лак-бояу жабынын сызатпайды, ал ені 100 мм қырғыш әйнектердегі мұзды кетіруде тиімді. Сыпырғыш щетка автокөлік жүргізушілеріне пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштығы — қырғышы бар щетка аязға төзімді пластиктен жасалған.Тозуға төзімділік — қылшықтар тозуға төзімді, берік синтетикалық материалдан жасалған.Ыңғайлы сақтау — тұтқада щетканы ілуге болатын тесік бар.Пайдалану кезіндегі жайлылық — автокөлік щеткасының жұмсақ тұтқасы бар және салмағы 224 г, бұл ұзақ уақыт пайдалану кезінде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.224 кг |
| Топ | Аксесуарлардың қысқы ассортименті |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 543-Қысқы автомобиль аксесуарлары |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 0.58 мм |
| Тұтқа | жұмсақ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800063298 |
- Бағасы: 1 246 ₸

