
Реттелетін кілт, 150 мм, жұқа губкалар, фосфатталған Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 15533, 150 мм жұқа жақтары бар фосфатталған реттелетін кілт гайкаларды, болттарды және басқа бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Кілттің 34 мм-ге дейін реттелетін кең тесігі бар, бұл стандартты реттелетін кілттерге қарағанда 30%-ға үлкен, бұл шағын және үлкен бөлшектермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ал жіңішке, ұзартылған еріндер жету қиын жерлерге оңай енеді. Артықшылықтары 40CRV хром—ванадийлі болат - кілтті жасауда қолданылатын қатты және берік материал. Фосфаттау — коррозияға қарсы жабын кілтті тот басудан қорғайды. Ыңғайлы және дәл жұмыс — губкаларда нүктелік тәуекел және өлшеу шкаласы бар. Эргономикалық тұтқа — сырғымайтын төсемінің арқасында кілт қолға мықтап орналасады және қарқынды жұмыс кезінде шаршауды азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 34 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | ұзын губкалар |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996145570 |
- Бағасы: 3 369 ₸

