
Реттелетін кілт, 150 мм, CrV, жұқа жақтары, жалпы қорғаныс саптамалары
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм, жіңішке жақтары мен қорғаныс саптамалары бар реттелетін Gross 15567 кілті стандартты үлгілерге қарағанда жұлдыру саңылауының енін 30%-ға көбірек реттеуге мүмкіндік береді. Құрал диаметрі 35 мм-ге дейінгі бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін оңтайлы болып табылады. Оның қолдану аясы кең: сантехникалық жұмыстар, кішігірім тұрмыстық жөндеу, жартылай кәсіби қолдану және т.б. Жіңішке губкалар жету қиын жерлерге оңай енеді. Артықшылықтары Кілт хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл оның тозуға төзімділігін, беріктігін және сенімділігін арттырады. Фосфатты жабын құралдың бетінде коррозияның пайда болуына жол бермейді. Жинақтағы қорғаныс саптамалары хромдалған бөлшектердің деформациялану қаупін азайтады. Кілттегі метрикалық сызғыш жұтқыншақтың қажетті аралығын орнатуға көмектеседі. Эргономикалық пішінді тұтқа сенімді ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді, бөлшектерді бұрап алу және бұрау үшін көбірек күш салуға мүмкіндік береді. Кілтпен жабдықталған жеңіл корпустың арқасында тіпті ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы. Тұтқада кілтті іліп қоюға арналған тесік қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.159 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 35 мм |
| Ерекшеліктері | қорғаныс саптамалары бар ұзын губкалар |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125299 |
- Бағасы: 7 831 ₸

