
"Электромонтажник-3" жиынтығы, пластикалық бокс (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы "Электромонтажник-3" жиынтығы. Жинақтың құрамы: Бүйірлік кескіштер 160 мм (1000 В) Крест тәрізді бұрағыштар, 3 дана: 165 мм №1, 200 мм №2, 200 мм №3. Саңылаулы бұрағыштар, 2 дана: 180 х 4,0 х 0,6 мм, 190 х 6,0 х 1,0 мм. реттелетін кілт 19 ГОСТ 11516-94 дейін. тістеуік 200 мм. оқшауланған кабельді пышақ. тікелей оқшауланған пышақ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 2.086 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 62 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2055 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 10 |
| Ерекшеліктері | бұрауыштар, тістеуіктер |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
- Бағасы: 19 066 ₸

