
"Универсал-2" слесарлық-жүргізуші құралдарының жинағы, пластикалық бокс (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы "Универсал-2" 13447 түбінің жиынтығы слесарь-жүргізуші құралдарының кең ассортиментін қамтиды. Оның көмегімен оталдыру шамдарын ауыстыруға, бекіткіштерді, соның ішінде жету қиын жерлерде орнатуға/бөлшектеуге, ұсақ бөлшектерді ұстауға, сымдарды тістеуге, шегелерді соғуға және т.б. Артықшылықтары Жиынтықтың құрамдас бөліктері 40X аспаптық болаттан жасалған — берік және қатты материал. Жиынтықтың металл бөлшектері мырышталған, соның арқасында олардың коррозияға төзімділігі жоғары. Пластикалық қорап жинақты ыңғайлы сақтауға және қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 5.175 кг |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1351-Ресей + Сибртех аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 29 |
| Бастың максималды өлшемі | 27 мм |
| Бастың ең аз өлшемі | 8 мм |
| Ерекшеліктері | бұрауыштар, балға, кілттер |
| Құлып түрі | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
- Бағасы: 23 462 ₸

