
Бахилалар ПНД, 12 микрон, 2.5 г, 50 жұп Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПНД Ресей арт. 89551 бахилалары медициналық мекемелерде, жабық үй-жайларда және қоғамдық орындарда қолдануға арналған. Олар ауыстырылатын аяқ киімді пайдаланбай тазалықты сақтауға және санитарлық нормаларды сақтауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Экологиялық таза — улы емес төмен қысымды полиэтиленді қайта өңдеуге болады. Аяқ киімнің қақпақтары ұзақ уақыт тозған кезде жыртылмайды. Ылғалды ұстап тұру — жаңбырлы ауа райында бұйымдар үй-жайға көше кірінің өтуіне жол бермейді. Ыңғайлылық — бахилалар оңай киіледі және аяқтан түспейді. Үлкен қор — 50 жұп ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АД.37.В.12266-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.12266-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 73 кг |
| Топ | Еңбекті қорғау құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 895-Қорғаныш киімі, аяқ киім |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Материал | ӘҚЖ бастапқы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 6 мкм |
| Ені | 130 мм |
| Штрих-код | 4606800064882 |
- Бағасы: 239 ₸

