
Ағаш сабы, 30 х 1300 мм, сары лак, 1 сорт, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Желкесі бар ағаш сабы қайыңнан жасалған. Қосарланған тегістеу кесіндінің бетін тегіс етеді. Термокамерада кептірудің арқасында көгерудің пайда болу мүмкіндігі жойылады. Түрлі-түсті лак жабыны ағашты шіріп кетуден қосымша қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №4177-НВ61 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЦЕНТРИМ" |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№4177-НВ61.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қалемшелер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 684-Қалемшелер, саптар |
| Диаметрі | 30 мм |
| Материал | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қамту | түрлі-түсті лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | Сары |
| Штрих-код | 4606800053701 |
- Бағасы: 584 ₸

