
Сатылы бұрғы, 9-12-15-18-21-24-27-30-33-36 мм, HSS, спиральді профиль, үш қырлы шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HSS болаттан жасалған Matrix 72358 сатылы бұрғы, спираль профилі және үшбұрышты иіндісі бар, әртүрлі диаметрлі тесіктерді алуға мүмкіндік береді: 9-12-15-18-21-24-27-30-33-36 мм. Оны қалыңдығы 5 мм-ге дейінгі материалдармен жұмыс істеу үшін пайдалануға болады: болат, түсті металдар, тот баспайтын болат және пластмасса. Тесік тегіс, тегіс жиектермен, тегіс қадаммен өтуімен және бірден қиғаштау мүмкіндігімен шығады.Артықшылықтарыбұрғы берік және жоғары сапалы материалдан — HSS жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Бұрғылау қондырғысы бұрғылау қондырғыларын сатып алу қажеттілігін жояды.Нитридтитанды жабын бұрғының коррозияға және тозуға жоғары төзімділігінің кепілі болып табылады.Бұрғымен жұмыс істеу үшін ядро немесе бұрғылау сияқты алдын ала дайындықты орындау талап етілмейді.Спиральды профильдің арқасында жабдық металды оңай бұрғылайды, бұл жұмыс тиімділігін арттырады.Үш қырлы шанақ бұрғылау қондырғысының бұрғыда айналуын болдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 83 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Диаметрі | 9 мм, 12 мм, 15 мм, 18 мм, 21 мм, 24 мм, 27 мм, 30 мм, 33 мм, 36 мм |
| Біліктің диаметрі | 10 |
| Ұзындығы | 78.5 мм |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | Р4М3 |
| Өңдеу материалы | металл, пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 53.5 мм |
| Беттік өңдеу түрі | Нитридтитановое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996147475 |
- Бағасы: 5 187 ₸

