
Сатылы бұрғы, 4-6-9-12-15-18-21-24-27-30-33-36-39 мм, Р6М5, Барыстың үш қырлы шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл дайындамаларында диаметрі 4-6-9-12-15-18-21-24-27-30-33-36-39 мм саңылауларды алу үшін үшбұрышты иіндісі бар P6M5 болаттан жасалған Барс 72363 металлға арналған сатылы бұрғы қолданылады. Дизайнының арқасында ол дәстүрлі бұралмалы бұрғылардың тұтас жиынтығын ауыстырады. Бұрғылау қондырғысы бұрғылау кезінде гайка немесе болт үшін тегіс жиектері бар саңылау алу арқылы қиғаштауға мүмкіндік береді. Бұрғы монтаждау-құрастыру жұмыстарын орындау үшін пайдалы болады.Артықшылықтарыбұрғы динамикалық жүктемелерге және қызып кетуге төзімді, себебі ол жоғары сапалы P6M5 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған.Бұрғының қаттылығы 62-64 HRC құрайды, бұл оның жұмысқа қабілеттілігінің жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Жабдықпен жұмыс істеу алдын ала бұрғылауды және бұрғылауды қажет етпейді, бұл шебердің уақытын үнемдейді.Конусты бұрғыда үш қырлы саңылау бар, сондықтан ол патронмен айналмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 44 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 723-Металға арналған бұрғылар жиынтығы |
| Диаметрі | 4 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 15 мм, 18 мм, 21 мм, 24 мм, 27 мм, 30 мм, 33 мм, 36 мм |
| Біліктің диаметрі | 10 |
| Ұзындығы | 98 мм |
| Максималды диаметрі | 39 мм |
| Өңдеу материалы | металл |
| Минималды диаметр | 4 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 73 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996147482 |
- Бағасы: 10 932 ₸

