
Металға арналған спиральді бұрғы, 2.5 х 95 мм Р6М5, ұзартылған, 2 дана Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
P6M5, 2,5 x 95 мм болаттан жасалған Барс 718025 металына арналған ұзартылған бұралмалы бұрғы, 2 дана. қаптамада, — легирленген және түсті металдарда — мыс, алюминий, жұмсақ қола, титан, жезде тесіктер жасауға арналған жабдық. Саптама 135 градус қайрау бұрышының арқасында бұл тапсырмаларды тиімді орындайды. Жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді, өйткені оның дәлдік дәрежесі А. Бұрғы қызып кетуге және динамикалық жүктемелерге төзімді, өйткені қаттылығы 62-64 HRC жоғары сапалы жоғары жылдамдықты болаттан жасалған. Құралдың ұзартылған профилі терең тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Бұрғы монтаждау-құрастыру жұмыстары үшін қолданылады.Артықшылықтары Кесетін жиектер қайрауды ұзақ уақыт сақтайды, сондықтан бұрғы жоғары өнімділік ресурсына ие.Қайралған көлденең жиек осьтік жүктемені азайтады және бұрғылауды жеңілдетеді.Тегістелген профильдің және жабдықтың геометриясын дәл сақтаудың арқасында бұрғылау уақыты қысқарады.Бұрғының беті жылтыратылған, бұл тесік қабырғаларына үйкелісті азайтады және жоңқалардың шығуын жақсартады.Жоңқаларды біркелкі алып тастау бұрғының қызуын азайтады және оның өнімділігін арттырады.Бұрғыда патрондардың барлық түрлерімен үйлесімді цилиндрлік саңылау бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.013 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 718-Сверла по металлу "БАРС" , "GROSS" |
| Біліктің диаметрі | 2.5 |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Қайрау | 135 градус |
| Дәлдік сыныбы | A |
| Пәндер саны | 2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 62 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996149356 |
- Бағасы: 456 ₸

