
Ауыстырылатын ролик "Нейлон" Pro, 250 мм, қадасы 9 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиамид MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын ролик MTX PRO "НЕЙЛОН" 81361 ені 250 мм, ролик диаметрі 48 мм, ұзындығы 9 мм полиамидті үлбірі бар, 8 мм тұтқалармен үйлесімді. Ол ішкі және сыртқы әрлеу жұмыстарына жарамды үлкен аумақты бояуға мүмкіндік береді. Қаданың биіктігі 9 мм тегіс және сәл кедір-бұдыр беттер үшін оңтайлы. Артықшылықтары Лак—бояу материалдарының кез келген түрін пайдалану мүмкіндігі - тон агрессивті қосылыстардың әсеріне төзімді полиамидтен жасалған. Біркелкі бояу — үлбірдің жіксіз құрылымы және өңделген жиектері бар. Төзімділік — полиамид максималды тозуға төзімділікке ие. Термиялық желімделген үлбір қарқынды пайдалану кезінде қабыршақтанбайды. Ролик полиамидтің жақсы бояу алмасу қасиеттеріне байланысты жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді, сонымен бірге бояу материалдарын үнемді пайдалануға мүмкіндік береді. Ролик заманауи технологиялар бойынша ең жаңа материалдардан жасалған және көп сатылы сапа бақылауынан өткен, бұл оның сенімділігі мен жұмыстың жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.221 кг |
| Түктің биіктігі | 9 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиамид |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996148366 |
- Бағасы: 435 ₸

