
Ролик "Нейлон Макси" Pro, 180 мм, түк 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиамид MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полиамидтен жасалған ролик MTX "НЕЙЛОН МАКСИ" PRO 81362 ені 180 мм, ролик диаметрі 48 мм, тұтқасы 8 мм бюгелде, қада ұзындығы 12 мм, кез келген түрдегі лак-бояу материалдарымен жұмыс істеуге арналған. Ол ішкі және сыртқы қолданбаларға жарамды және үлкен аумақтарды бояу кезінде ыңғайлы. Артықшылықтары 12 мм қаданың арқасында ролик қолдануда әмбебап болып табылады — тегіс және кедір-бұдыр беттерге жарамды. Тонның материалы жоғары сапалы полиамид болып табылады, сондықтан құрал коррозиялық қосылыстарға төзімді және бояулардың кез келген түрімен қолдануға болады, сонымен қатар беріктігімен ерекшеленеді. Тонның жіксіз құрылымы мен өңделген жиектерінің арқасында боялған бетінде іздер қалмайды. Құрал ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады, өйткені үлбір роликке термиялық әдіспен бекітіледі және жүктеме кезінде қабыршақтанбайды. Роликті тез босатылатын конструкцияның арқасында тазалау үшін ауыстыру және алу оңай. Бояу қиындықсыз және роликтің еркін айналуының арқасында бояу материалдарының бетіне жоғары қайтарымдылығымен жүзеге асырылады. Құрал берік және коррозияға төзімді, өйткені бюгель мырышталған. Ролик заманауи жабдықта ең жаңа материалдардан жасалған және көп сатылы сапа бақылауынан өткен, бұл оның жоғары сенімділігі мен жұмыс тиімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиамид |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996148373 |
- Бағасы: 727 ₸

