
"Грейтекс" Pro білікшесі, 250 мм, түгі 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиакрил MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ролик MTX PRO "ГРЕЙТЕКС" 81355 полиакрилден жасалған қадасы 12 мм, ролик диаметрі 48 мм және ені 250 мм, тұтқасы 8 мм, үй-жай ішіндегі үлкен аумақтарда жалпы малярлық жұмыстарға арналған. Ролик орташа тегіс беттерді бояу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Химиялық еріткіштерге төзімділік — роликті бояулар мен лактардың барлық түрлерімен бірге қолдануға болады. Полиакрилден жасалған қада жақсы пішінге төзімділікке ие, соның арқасында ол кез келген кедір-бұдырларды жақсы бояйды. Полиакрилден жасалған үлбірдің тозуға төзімділігі роликтің ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Термофузия технологиясы бойынша үлбірді бекіту — ол бірнеше рет қолданған кезде де негізге мықтап жабысады. Тонның жіксіз құрылымы, тарақталған қада және роликтің мұқият өңделген жиектері — бояу жабынында қалдық қалмайды. Роликтің еркін айналуы — бояу біркелкі және максималды тиімділікпен жағылады. Мырышпен қапталған бюгель — құрал коррозиядан қорғалған. Өндірісте ең жаңа материалдар пайдаланылды және заманауи технологиялар қолданылды, ролик қатаң сапа бақылауынан өтті, бұл оның сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.221 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996148304 |
- Бағасы: 1 066 ₸

