
Қасбеттік жұмыстарға арналған ауыстырылатын ролик синтетикалық Pro, 180 мм, қадасы 18 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиакрил MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
18 мм полиакрилден жасалған қадасы бар MTX PRO 81368 қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық алмастырғыш ролик 8 мм тұтқаға орнатылады. Роликтің ені 180 мм және диаметрі 48 мм болғандықтан, ролик үлкен аумақтарды өңдеуге ыңғайлы, сондықтан ғимараттардың сыртқы қабырғаларын әрлеу үшін ұсынылады. Ұзын қада бедерлі жерлерді, соның ішінде гофрленген металды, кедір-бұдыр ағашты, текстуралы беттерді сапалы бояуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кез келген жалпы бояу жұмыстары үшін пайдалану мүмкіндігі — үлбір лак-бояу материалдарының барлық түрлерімен үйлесімді полиакрилден жасалған. Кедір—бұдырларды тиімді бояу - полиакрил талшықтары пішінін жақсы ұстайды. Жоғары жұмыс ресурсы — полиакрилден жасалған тон тозуға төзімді. Біркелкі бояу — ролик бюгельде еркін айналады. Боялған бетінде іздердің болмауы — үлбір тігіссіз желімделген, ал қада сыпырылып, бүйірлері кесілген. Тонның роликке сенімді бекітілуі — ол Termofusion технологиясы бойынша желімделген. Кепілдендірілген сапа — ролик соңғы үлгідегі жабдықта жасалған және мұқият тексеруден өткен.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996148434 |
- Бағасы: 393 ₸

