
Ролик "Велюр" Pro, 250 мм, түк 4 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, жүн 50%, полиакрил 50% MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX PRO "VELOR" 81371 роликті ені 250 мм, 50% жүннен және 50% полиакрилден жасалған 4 мм қадасы бар, роликті диаметрі 48 мм және тұтқасы 8 мм әрлеу кезінде қолданылады. Қысқа қаданың арқасында лак-бояу құрамы жұқа қабатпен таралады. Ролик алкидті және эпоксидті лактармен жұмыс істеу үшін оңтайлы, бірақ еріткіш негізіндегі қорғаныс қосылыстары сияқты басқа материалдардың жұқа қабатын жағуға да жарамды. Артықшылықтары Құрамында жүннің болуына байланысты тон бояуды жақсы ұстайды және береді, бұл жоғары бояу алмасу қасиеттерін қамтамасыз етеді. Полиакрил тозуға төзімділікке ие, сондықтан ролик бірнеше рет қолдануға жарамды. Тез босатылатын шығыршығы бар үлбірді оңай ауыстыруға болады, сонымен қатар бюгельсіз тазалауға болады. Тон термиялық әдіспен жабыстырылған, сондықтан ол роликтен сырғып кетпейді және қарқынды пайдалану кезінде деформацияланбайды. Жиектері өңделген және қылшықтары таралған жіксіз үлбір сәндік жабында жолақтар қалдырмайды. Мырышталған бюгель тот баспайды, бұл бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады. Роликтің еркін айналуы бояудың максималды қайтарылуын және оның бетіне біркелкі таралуын қамтамасыз етеді. Пластикалық тұтқа арнайы тіректермен жабдықталған — осының арқасында ол қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде шаршауды азайтады. Ролик заманауи технологияларды сақтай отырып, ең жаңа жабдықта жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.221 кг |
| Түктің биіктігі | 4 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил, жүн |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996148465 |
- Бағасы: 905 ₸

