
"Микрофибра" шығыршығы Pro, 180 мм, түк 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиэстер MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ролик MTX PRO "МИКРОФИБРА" 81374 ені 180 мм, полиэфирлі қадасы 12 мм, диаметрі 48 мм және 8 мм бюгелі бар, беттерді сырлауға және сырлау жұмыстарын жүргізуге дайындауға арналған. Төбелерге, қабырғаларға, ағашқа қорғаныш сіңдіргіштерді, астарларды, антисептиктерді, лазурды жағу үшін қолданылады. Жоғары ағымды лак-бояу материалдарымен жұмыс істеу үшін ең тиімді қолданылады. Қаданың ұзындығы кедір-бұдыр беттерді біркелкі өңдеуге мүмкіндік береді, ал роликтің ені үлкен аумақтарда жұмыс істеу үшін оңтайлы. Артықшылықтары Роликті тон жоғары сапалы микроталшықтан тоқылған негізде жасалған, ол илектелгеннен кейін пішінін қалпына келтіреді және бояу материалын шашырамай және дақ қалдырмай бетіне жақсы таратады. Жиектері қиылған жіксіз үлбір бояу кезінде жолақ қалдырмайды. Ролик бюгелде еркін айналады, бұл роликтің бояу алмасу қасиеттерін жақсартады. Жылдам босатылатын конструкциясы бар роликті ауыстыру немесе тазалау үшін бугельден алу оңай. Мырышталған бюгель коррозияға төзімді, сондықтан құрал берік. Термиялық желімделген үлбір негізге мықтап ұсталады және ауыр пайдалануға төтеп бере алады. Ролик жаңа технологияларды қолдана отырып, заманауи жабдықта жасалған және көп сатылы сапа бақылауынан өткен, бұл оның сенімділігі мен жоғары өнімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиэстер |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996149950 |
- Бағасы: 872 ₸

