
Абразивті шарошка, ұзартылған конус, 19 x 60 x 6 мм, F46, 3 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76001 абразивті конусы өлшемі 19 x 60 мм, цилиндрлік иіндісі 6 мм, 3 дана, F46 түйіршікті абразивті ұзартылған конус пішініне ие. Ол бұрғыға немесе бұрағышқа қондырма ретінде орнатылады. Саңылауларды тазалауға, ойықтарды тазалауға және саңылауларды тазалауға мүмкіндік береді. Конус тұрмыстық және кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Алюминий оксидінен жасалған әмбебап абразив кез келген материалдарды: металл беттерді, пластмассаларды, минералды материалдарды жылдам өңдейді. Ірі түйіршікті абразивті F46 бөлшектерді дөрекі тегістеу үшін тиімді. Ұзындығы 60 мм конустың арқасында жету қиын жерлерге енуге мүмкіндік береді. Жинақтағы үш конус үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Максималды диаметрі 2 | 19 |
| Материал | абразивті, болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, шыны, пластик |
| Қону | бұрғы |
| Жұмыс ұзындығы | 65 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996148519 |
- Бағасы: 1 533 ₸

