
Абразивті шарошка, конус, 10 x 18 x 3 мм, F80.3 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76005 өлшемі 10х18 мм, цилиндрлік иіндісі 6 мм, 3 дана, F80 түйіршікті абразивті конус түрінде жасалған, абразивті конус. Ол бұрғыға, бұрағышқа, сондай-ақ ПШМ-ге жабдық ретінде орнатылады. Саңылауларды тазалауға, ойықтарды тазалауға және саңылауларды тазалауға мүмкіндік береді. Конус тұрмыстық және кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Алюминий оксидінен жасалған әмбебап абразив әртүрлі беттерді жылдам өңдейді: металл, пластик, сонымен қатар минералды материалдар. Орташа түйіршікті абразивті F80 бөлшектерді тегістеу үшін тиімді. Жинақтағы үш конус үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| сағақтың диаметрі | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Максималды диаметрі 2 | 10 |
| Материал | абразивті, болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, шыны, пластик |
| Қону | бұрғы |
| Жұмыс ұзындығы | 18 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996148557 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

