
Абразивті конусшка, ұзартылған цилиндр, 10 x 25 x 3 мм, F80.3 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76008 абразивті конусы, 10 x 25 мм, диаметрі 3 мм, 3 дана, ұзартылған цилиндр пішініне ие және орташа түйіршікті F80 абразивімен қапталған. Түзу сызықты беттерді тазалауға, саңылауларды кеңейтуге, қырларды кетіруге және саңылауларды кетіруге арналған. Ол әрлеу және сәндік жұмыстарды орындау кезінде бұрғыларда, бұрағыштарда, сондай-ақ ПШМ-де жабдық ретінде қолданылады. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразиві қолдануда жан-жақты, сондықтан әртүрлі беттерді өңдеуге жарамды: металл, пластик, ағаш, минералды материалдар. Орташа түйіршікті F80 абразиві дайындамаларды тегістеуді аяқтауға мүмкіндік береді. Жинақ 3 конустан тұрады, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| сағақтың диаметрі | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Максималды диаметрі 2 | 10 |
| Материал | абразивті, болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, шыны, пластик |
| Қону | бұрғы |
| Жұмыс ұзындығы | 25 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996148588 |
- Бағасы: 613 ₸

