
Абразивті шарошка, диск, 16 x 6 x 3 мм, F80, 3 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76012 абразивті конусы, 16 x 6 мм, F80 абразиві және 3 мм саңылау диаметрі бар — тұрмыстық және кәсіби қолдануға арналған 3 дискілі жинақ. Бұрғыларда, бұрауыштарда, сондай-ақ ПШМ-де құрал ретінде пайдаланылады, ол әртүрлі беттерде фаскаларды, саңылауларды кетіруге және басқа жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Дискілік конустар әрлеу және сәндік жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Алюминий тотығы — конусты абразив әртүрлі материалдарды өңдеуге жарамды: металл, пластмасса, ағаш, табиғи және жасанды тас. Орташа түйіршікті абразивті F80 — конустың көмегімен дайындамаларды тегістеуді аяқтауға болады. жиынтықтағы 3 конус — олар үлкен көлемдегі жұмыстарға жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| сағақтың диаметрі | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Максималды диаметрі 2 | 16 |
| Материал | абразивті, болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, шыны, пластик |
| Қону | бұрғы |
| Жұмыс ұзындығы | 6 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996148618 |
- Бағасы: 635 ₸

