
Абразивті конусшка, цилиндр, 19 x 25 x 6 мм, F46, 3 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76017 абразивті конусы, 19 x 25 мм, диаметрі 6 мм, 3 дана, цилиндр пішінді және ірі түйіршікті F46 абразивімен қапталған. Түзу сызықты беттерді тазалауға, саңылауларды кеңейтуге, қырларды кетіруге және саңылауларды кетіруге арналған. Ол әрлеу және сәндік жұмыстарды орындау кезінде бұрғыларда, бұрағыштарда, сондай-ақ ПШМ-де жабдық ретінде қолданылады. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразиві қолдануда жан-жақты, сондықтан әртүрлі беттерді өңдеуге жарамды: металл, пластик, ағаш, минералды материалдар. Ірі түйіршікті F46 абразиві дайындамаларды өрескел тегістеуге мүмкіндік береді. Жинақ 3 конустан тұрады, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарға жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Максималды диаметрі 2 | 19 |
| Материал | абразивті, болат |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл, шыны, пластик |
| Қону | бұрғы |
| Жұмыс ұзындығы | 25 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996148663 |
- Бағасы: 951 ₸

