
Бампермен көтеруге арналған құрылғы, Bamper-Lift Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
5 буынды тізбегі бар Stels Bumper-Lift 50531 бамперімен көтеруге арналған құрылғы, егер көтеру биіктігі тірек пен пиньон ұясын орнату үшін жеткіліксіз болса, көлікті жылдам және дәл көтеруге мүмкіндік береді. Бұл балшыққа немесе шұңқырға себілген көлікті босатуға көмектеседі. Автокөлік иелеріне алыс сапарларда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрылғы берік болаттан жасалған және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Арматураның жүк көтергіштігі 3 тоннаны құрайды, сондықтан ол жеңіл автокөлікпен және жол талғамайтын көлікпен оңай жұмыс істей алады. Автокөлікті көтеру үшін ілгекті қуат бамперіне немесе аяқ тірегіне ілу және құрылғыны тірек пен пиньон ұясына бекіту жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.10.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АБ93.B.04845 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Машина жасау саласындағы сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/50531.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АБ93.B.04845.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1120 кг |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Тіректі домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 505-Домкраты реечные |
| Тізбектің ұзындығы | 170 мм |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996153001 |
- Бағасы: 3 586 ₸

