
FUBAG қапсырмалы тапанша S1216
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG қапсырмалы тапанша S1216
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.564 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2708 |
| Журналдың сыйымдылығы, дана. | 100 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100155 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Қапсырмалы пистолет компрессорлары S1216, Пневматикалық құралдарға арналған шлангілер мен майлар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, S 1216 қапсырмалы пистолетке арналған атқыштар, қосқыштар, қапсырмалар мен шпилькалар, қапсырмалар |
| Биіктік_шиптор | 250.00 |
| Қағу тереңдігі, мм | 6 - 16 |
| Қапсырманың ұзындығы, мм | 6-16 |
| Ұзындық_шиптор | 320.00 |
| Пікірлер саны | 3 |
| Пікірлер саны | 3 |
| Қысқаша атауы | FUBAG қапсырмалы тапанша S1216 |
| Ең жоғары баға | 3540.00 |
| Максималды қысым, бар | 4 - 7,5 |
| Брутто салмағы, кг | 1,564 |
| Таза салмағы, кг | 1,564 |
| Ең төменгі баға | 3540.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG қапсырмалы тапанша S1216 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG қапсырмалы тапанша S1216 |
| Қалдық | 7 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAET5BQ, IV9LOP0RAEQD3F, IV9LOP0RAEO53E |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 4 - 7,5 |
| Өлшем (ГА) | 21 |
| Ауа шығыны, л/атыс | 0,5 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Аяқтың қимасы, мм | 0,9 х 0,7 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 18378 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190409 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/909/mzgtbtct2smf20rx22m8jjyskxcakg51/8641850_manual.pdf |
| Түсі | қызыл-қара |
| Қапсырманың ені, мм | 12,8 |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260145689928 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

