
FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P25
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P25
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2602 |
| Журналдың сыйымдылығы, дана. | 100 |
| Артикул | 100152 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Шпилькалы тескіш пистолеттің компрессорлары P25, Шпилькалы тескіш пистолетке арналған қосқыштар мен шпилькалар P25, Пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен майлар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 205.00 |
| Қағу тереңдігі, мм | 10 - 25 |
| Қысым, бар | 3,5-7,5 |
| Шегенің ұзындығы, мм | 10 - 25 |
| Ұзындық_шиптор | 245.00 |
| Пікірлер саны | 4 |
| Пікірлер саны | 4 |
| Қысқаша атауы | FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P25 |
| Ең жоғары баға | 3720.00 |
| Максималды қысым, бар | 3,5 - 7,5 |
| Брутто салмағы, кг | 1,4 |
| Таза салмағы, кг | 1,4 |
| Ең төменгі баға | 3720.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P25 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG шпилькалы тескіш пистолет P25 |
| Қалдық | 28 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAEL5PT, IV9LOP0RAF2MN9, IV9LOP0RAEQD3F |
| Жұмыс қысымы, бар | 3,5 - 7,5 |
| Өлшем (ГА) | 23 |
| Ауа шығыны, л/атыс | 0,5 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Аяқтың қимасы, мм | 0,64 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 16179 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190408 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Түсі | Қара-қызыл |
| Шиптордың ені | 60.00 |
| Штрих-код | 4260145688846 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

