
FUBAG Беттік тегістеуіш машина JS17595
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Беттік тегістеуіш машина JS17595
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 2.004 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3493 |
| Артикул | 100183 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | JS17595 беттік тегістеуішке арналған компрессорлар, пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен майлар, пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, JS 17595 беттік тегістеуіштерге арналған тегістеуіштер, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 110.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 200.00 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Жинақ/опциялар | JS 17595 үшін FUBAG тегістеуіштер 80 грит 10 дана, JS 17595 үшін FUBAG тегістеуіштер 240 грит 10 дана, JS 17595 үшін FUBAG тегістеуіштер 120 грит 10 дана, JS 17595 үшін FUBAG тегістеуіштер 180 грит 10 дана, JS 17595 үшін FUBAG тегістеуіштер 60 грит 10 дана. |
| Қысқаша атауы | FUBAG Беттік тегістеуіш машина JS17595 |
| Ең жоғары баға | 3810.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 2,004 |
| Таза салмағы, кг | 2,004 |
| Ең төменгі баға | 3810.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Беттік тегістеуіш машина JS17595 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Беттік тегістеуіш машина JS17595 |
| Қалдық | 2 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Табан өлшемі, мм | 175x95 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин | 8000 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 10184 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 170 |
| Мақалалар | Тегістеуішті таңдағанда не нәрсеге назар аудару керек |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 78 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/f20/o3vjq3uxkzlbg8kln4qe4x8kt0xja0wy/FBGmanual_SANDER_100183.pdf |
| Түсі | Күміс |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260145688822 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

