
FUBAG Пневмовинтоверт SR13
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Пневмовинтоверт SR13
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2482 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100105 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | SR 135/13 пневматикалық бұрағышқа арналған компрессорлар, Пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен май, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, биттер |
| Биіктік_шиптор | 50.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 220.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/5a4/h1vl1gan8r21izvtvxx1nalgio1eqltz/100105_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/37f/b80kqp6tnyhqhs1hxl5yfy5ylcamp5id/100105_V3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/bbd/uw33dbuhkzt4fvn2zz6i8sjkboo6p7y3/100105_V4.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Пневмовинтоверт SR13 |
| Айналу сәті, Нм | 13 |
| Ең жоғары баға | 3990.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 1,3 |
| Таза салмағы, кг | 1,1 |
| Ең төменгі баға | 3990.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Пневмовинтоверт SR13 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Пневмовинтоверт SR13 |
| Қалдық | 3 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Каталог мәзірінде көрсету (өзекті) | Пневмоқұрал |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L210P173C, L7L28TA6GQQ95M, L7L28TA6H49B01, L7L28TA6H0F8VC |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ауа шығыны, л/атыс | 135 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 12012 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 110 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Қаламның түрі | тапанша |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 90 |
| Шу деңгейі, дБ | 90 |
| Түсі | қара-күміс |
| Айналу жиілігі, айн/мин | 1500 |
| Шиптордың ені | 160.00 |
| Штрих-код | 4260145685630 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

