
FUBAG Пневмовинтоверт тікелей SL180
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Пневмовинтоверт тікелей SL180
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| (Жою) Max айналу сәті, н/м | 180 |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3464 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100106 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Тікелей SL180 пневматикалық бұрағышқа арналған компрессорлар, Пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен майлар, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, биттер |
| Биіктік_шиптор | 60.00 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 250.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Пневмовинтоверт тікелей SL180 |
| Айналу сәті, Нм | 180 |
| Ең жоғары баға | 6810.00 |
| Таза салмағы, кг | 0,9 |
| Ең төменгі баға | 6810.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Пневмовинтоверт тікелей SL180 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Пневмовинтоверт тікелей SL180 |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | L7L28TA6HFAQQG |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин | 8500 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7667 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 85 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Қаламның түрі | Тікелей |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 90 |
| Шу деңгейі, дБ | 90 |
| Айналу жиілігі, айн/мин | 8500 |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260145685722 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

