
FUBAG Пневмогайковерт PWS312 (158л/мин_312 н/м 6.3бар 1/2 дюйм) + кейс жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Пневмогайковерт PWS312 (158л/мин_312 н/м 6.3бар 1/2 дюйм) + кейс жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 4.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7713 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 100102 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | PWS 312 пневмогайковертіне арналған компрессорлар, Пневмоқұралдарға арналған қосқыштар, Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныш костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 270.00 |
| Ұзындық_шиптор | 250.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Бастиектер жинағы бар соққылы пневмогайковерт PWS158/312 |
| Айналу сәті, Нм | 312 |
| Ең жоғары баға | 6280.00 |
| Айналымдардың ең көп саны мин | 7000 |
| Таза салмағы, кг | 4,16 |
| Ең төменгі баға | 6280.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Бастиектер жинағы бар соққылы пневмогайковерт PWS158/312 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Пневмогайковерт PWS312 (158л/мин_312 н/м 6.3бар 1/2 дюйм) + кейс жинағы |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2J62H0 |
| Қайтымды старт | Иә |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 10960 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 158 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Rocking dog |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 90 |
| Түсі | қара-күміс |
| Шиптордың ені | 100.00 |
| Штрих-код | 4260145685685 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

