
FUBAG Бұрыштық пневмогайковерт RW61 + кейс жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Бұрыштық пневмогайковерт RW61 + кейс жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2955 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100108 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Пневмогайковертке арналған компрессорлар RW61 және RW61 (135л/мин_61н/м_6.3бар_1/2") + кейс жинағы, Пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен май, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 210.00 |
| Ұзындық_шиптор | 360.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Бұрыштық пневмогайковерт RW61 + кейс жинағы |
| Айналу сәті, Нм | 61 |
| Ең жоғары баға | 5750.00 |
| Таза салмағы, кг | 2,6 |
| Ең төменгі баға | 5750.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Бұрыштық пневмогайковерт RW61 + кейс жинағы |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Бұрыштық пневмогайковерт RW61 + кейс жинағы |
| Қалдық | 5 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2IP8GA |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қайтымды старт | Иә |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 9072 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 180 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Single Ratchet paw |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 90 |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 50.00 |
| Штрих-код | 4260145685784 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

