
Корпуста розеткалар жинағы бар FUBAG 3/4 дюймдік IW1600 соққылы пневмогайковерт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Корпуста розеткалар жинағы бар FUBAG 3/4 дюймдік IW1600 соққылы пневмогайковерт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 9.195 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7023 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 100199 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Жинағы бар IW1600 3/4" соққылы пневмогайковертке және IW1600 3/4" соққылы пневмогайковерге арналған компрессорлар, Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Пневмоқұралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныш костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 250.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 320.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG IW1600 3/4 дюймдік корпуста розеткалар жинағы бар |
| Айналу сәті, Нм | 1600 |
| Ең жоғары баға | 24790.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 9,195 |
| Таза салмағы, кг | 6,8 |
| Ең төменгі баға | 24790.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG IW1600 3/4 дюймдік корпуста розеткалар жинағы бар |
| Сайттың атауы толық | Корпуста розеткалар жинағы бар FUBAG 3/4 дюймдік IW1600 соққылы пневмогайковерт |
| Қалдық | 2 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 3/8" |
| Қону алаңы, дюйм | 3/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAICLNK, IV9LOQ1L2U81SL, IV9LOQ1L2UA3KM |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Қайтымды старт | Иә |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 1/2" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 9590 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 270 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 88 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/39b/9tl65s43gdsrraot9qpivksc2zxq32pe/fbg_IW.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/33a/d0ozriikgdzt5c1ha3pqwojhe0y3difm/100199.pdf |
| Түсі | Қара |
| Айналымдар саны, айн/мин | 4200 |
| Шиптордың ені | 120.00 |
| Штрих-код | 4260145688907 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

