
FUBAG 1/2 дюймдік IW580 соққылы пневмогайковерт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 1/2 дюймдік IW580 соққылы пневмогайковерт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 2.722 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 6919 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100190 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Биіктік_шиптор | 190.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 200.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Жинақ/опциялар | FUBAG 1/2 дюймдік розетка жинағы, 10 дана. кілт кілттері үшін IW 580, IW 720, IW 900 (9-10-11-13-14-17-19-22-24-27 мм.), картон қорап |
| Қысқаша атауы | FUBAG 1/2 дюймдік IW580 соққылы пневмогайковерт |
| Айналу сәті, Нм | 576 |
| Ең жоғары баға | 6280.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 2,722 |
| Таза салмағы, кг | 2,4 |
| Ең төменгі баға | 6280.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 1/2 дюймдік IW580 соққылы пневмогайковерт |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 1/2 дюймдік IW580 соққылы пневмогайковерт |
| Қалдық | 3 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JA791, 4FB38L2G2JF993, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOP0RAHITB9, IV9LOQ1L2U4J4J, IV9LOP0RAHLFJA, IV9LOP0RAHNURB |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ауа шығыны, л/мин | 226 |
| Қайтымды старт | Иә |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 12538 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 226 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <ifr ame width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 85 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/39b/9tl65s43gdsrraot9qpivksc2zxq32pe/fbg_IW.pdf |
| Түсі | қара-күміс |
| Айналымдар саны, айн/мин | 7000 |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260145689898 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

