
FUBAG 1/2 дюймдік IW580 соққылы пневмогайковерт + корпустағы розеткалар жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 1/2 дюймдік IW580 соққылы пневмогайковерт + корпустағы розеткалар жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 4.562 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 6952 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 100191 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Биіктік_шиптор | 255.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 260.00 |
| Жинақтау | бастар жиынтығы 9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27 мм, ұзартқыш сым 1/2" 125мм, минилубрикатор, қорап |
| Қысқаша атауы | FUBAG IW580 1/2 дюйм + корпустағы розеткалар жинағы |
| Айналу сәті, Нм | 576 |
| Ең жоғары баға | 7340.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 4,562 |
| Таза салмағы, кг | 2,4 |
| Ең төменгі баға | 7340.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG IW580 1/2 дюйм + корпустағы розеткалар жинағы |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 1/2 дюймдік IW580 соққылы пневмогайковерт + корпустағы розеткалар жинағы |
| Қалдық | 3 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JA791, 4FB38L2G2JF993, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOP0RAHITB9, IV9LOQ1L2U4J4J, IV9LOP0RAHLFJA, IV9LOP0RAHNURB |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Қайтымды старт | Иә |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 10515 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 226 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 85 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/39b/9tl65s43gdsrraot9qpivksc2zxq32pe/fbg_IW.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/712/lryimxdbn9yk6neo2bkxa4lrcxyntkbw/kart_shema_100191.pdf |
| Түсі | қара-күміс |
| Айналымдар саны, айн/мин | 7000 |
| Шиптордың ені | 95.00 |
| Штрих-код | 4260145688884 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

