
FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 2.85 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8949 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 100110 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | IW680 соққылы пневмогайковертке арналған компрессорлар, Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Пневмоқұралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныш костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 200.00 |
| Ұзындық_шиптор | 200.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680 |
| Айналу сәті, Нм | 680 |
| Ең жоғары баға | 7360.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Айналымдардың ең көп саны мин | 7500 |
| Брутто салмағы, кг | 2,85 |
| Таза салмағы, кг | 2,42 |
| Ең төменгі баға | 7360.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680 |
| Қалдық | 5 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JF993, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOP0RAHITB9, IV9LOQ1L2U4J4J, IV9LOP0RAHLFJA, IV9LOP0RAHNURB |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4612 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 191 |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 90 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/a1e/560v30y1gaibg8bu5r0kw1ymjhksmefx/kart_shema_100110.pdf |
| Айналымдар саны, айн/мин | 7500 |
| Шиптордың ені | 80.00 |
| Штрих-код | 4260145685593 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

