FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 2.994 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8946 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100192 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Биіктік_шиптор | 220.00 |
| Ұзындық_шиптор | 230.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Жинақ/опциялар | FUBAG 3/4 дюймдік розетка жинағы, 8 дана IW 1600 (26-27-29-30-32-35-36-38 мм.) кілт кілттері, картон қорап |
| Қысқаша атауы | FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт |
| Айналу сәті, Нм | 720 |
| Ең жоғары баға | 7970.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 2,994 |
| Таза салмағы, кг | 2,8 |
| Ең төменгі баға | 7970.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт |
| Қалдық | 6 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JA791, 4FB38L2G2JF993, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOP0RAHITB9, IV9LOQ1L2U4J4J, IV9LOP0RAHLFJA, IV9LOP0RAHNURB |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ауа шығыны, л/мин | 226 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7728 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 226 |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 85 |
| Айналымдар саны, айн/мин | 8000 |
| Шиптордың ені | 75.00 |
| Штрих-код | 4260145689966 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

