
FUBAG 1/2 дюймдік IW900 соққылы пневмогайковерт + корпустағы розеткалар жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 1/2 дюймдік IW900 соққылы пневмогайковерт + корпустағы розеткалар жинағы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 4.776 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 6923 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100195 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Жинағы бар IW900 1/2" соққылы пневмогайковертке және IW900 1/2" соққылы пневмогайковерге арналған компрессорлар, Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Пневмоқұралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныш костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 265.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 260.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG IW900 1/2 дюйм + корпустағы розеткалар жинағы |
| Айналу сәті, Нм | 880 |
| Ең жоғары баға | 9920.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Айналымдардың ең көп саны мин | 7000 |
| Брутто салмағы, кг | 4,776 |
| Таза салмағы, кг | 2,59 |
| Ең төменгі баға | 9920.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG IW900 1/2 дюйм + корпустағы розеткалар жинағы |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 1/2 дюймдік IW900 соққылы пневмогайковерт + корпустағы розеткалар жинағы |
| Қалдық | 7 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAHS13R |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ауа шығыны, л/мин | 360 |
| Қайтымды старт | Иә |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 15634 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 360 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/lTSfa-MB4M0?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 85 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/5e0/v6xefahbsjw08nc3jvzbursyvb8ebsuz/8641847_kart_schema.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/39b/9tl65s43gdsrraot9qpivksc2zxq32pe/fbg_IW.pdf |
| Түсі | Қара-қызыл |
| Айналымдар саны, айн/мин | 7000 |
| Шиптордың ені | 90.00 |
| Штрих-код | 4260145689881 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

