
FUBAG Соққылы пневмогайковерт IWS680
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Соққылы пневмогайковерт IWS680
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2860 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 100111 |
| Бейне-ролик ИМ | https://www.youtube.com/watch?v=lTSfa-MB4M0&t |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | IWS680 соққылы пневмогайковертке арналған компрессорлар, Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Пневмоқұралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныш костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 300.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 280.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IWS680 |
| Айналу сәті, Нм | 680 |
| Ең жоғары баға | 15230.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Айналымдардың ең көп саны мин | 4800 |
| Брутто салмағы, кг | 8 |
| Таза салмағы, кг | 6 |
| Ең төменгі баға | 15230.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IWS680 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IWS680 |
| Қалдық | 5 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 3/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JA791, 4FB38L2G2JF993, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOP0RAHITB9, IV9LOQ1L2U4J4J, IV9LOP0RAHLFJA, IV9LOP0RAHNURB |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ауа шығыны, л/мин | 298 |
| Қайтымды старт | Иә |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 9720 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 298 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Соғу механизмінің түрі | Rocking dog |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 90 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/57f/a4hlxrwxfywfj8gt0905nwivh6td3buv/kart_shema_100111.pdf |
| Түсі | Күміс |
| Айналымдар саны, айн/мин | 4800 |
| Шиптордың ені | 100.00 |
| Штрих-код | 4260145685746 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

