
FUBAG Пневмогравер G 54000
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Пневмогравер G 54000
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.764 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2871 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100450 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Пневмоқұралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныш көзілдіріктері, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныш костюмі |
| Биіктік_шиптор | 195.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Кескіштің диаметрі, мм | 3 |
| Ұзындық_шиптор | 330.00 |
| Пікірлер саны | 4 |
| Пікірлер саны | 4 |
| Жинақ/опциялар | FUBAG Пневмограверге арналған саптамалар жинағы G 54000 5 дана. |
| Қысқаша атауы | FUBAG G 54000 |
| Ең жоғары баға | 2390.00 |
| Максималды қысым, бар | 8 |
| Брутто салмағы, кг | 0,764 |
| Таза салмағы, кг | 0,764 |
| Ең төменгі баға | 2390.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG G 54000 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Пневмогравер G 54000 |
| Қалдық | 3 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6.3 |
| Ауа шығыны, л/мин | 226 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин | 54000 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 12065 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20160809 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 226 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ | 87 |
| Шиптордың ені | 55.00 |
| Штрих-код | 4260298383742 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

