
FUBAG Пневматикалық алтын HRS4500
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Пневматикалық алтын HRS4500
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 2.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2467 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100120 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | HRS4500 пневматикалық балғаға арналған компрессорлар, Пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен май, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныс көзілдірігі, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 210.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Қашау диаметрі, мм | 10 |
| Ұзындық_шиптор | 300.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/966/5m8ex16cblps9ppro7pm13lk4lb1nrd1/HRS4500_100120_V1.jpg |
| Пікірлер саны | 2 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Пневматикалық алтын HRS4500 |
| Ең жоғары баға | 2480.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 2,1 |
| Таза салмағы, кг | 2,1 |
| Ең төменгі баға | 2480.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Пневматикалық алтын HRS4500 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Пневматикалық алтын HRS4500 |
| Қалдық | 8 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2K6P9D |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 12903 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 170 |
| Мақалалар | Бүріккіш пистолетті қалай таңдауға болады: шолу + БЕЙНЕ |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 100 |
| Шу деңгейі, дБ | 100 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/e82/v2bn39ssbvpe7d7j1nzagpho5yzozmo5/FBGmanual_HammerDrill.pdf |
| Түсі | Қара |
| Соғу жиілігі, соққы/мин | 4500 |
| Шиптордың ені | 80.00 |
| Штрих-код | 4260145685715 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

