
FUBAG DRS1800 пневматикалық бұрғы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG DRS1800 пневматикалық бұрғы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2770 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100103 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | DR1800, DRS1800 пневматикалық бұрғыға арналған компрессорлар жиынтығы бар, пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен май, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныс көзілдірігі, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 200.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Ұзындық_шиптор | 240.00 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Қысқаша атауы | FUBAG DRS1800 пневматикалық бұрғы |
| Ең жоғары баға | 3990.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 1,75 |
| Таза салмағы, кг | 1,75 |
| Мах бұрғының өлшемі, мм | 10 |
| Ең төменгі баға | 3990.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG DRS1800 пневматикалық бұрғы |
| Сайттың атауы толық | FUBAG DRS1800 пневматикалық бұрғы |
| Қалдық | 9 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JUA98, 4FB38L2G2JQTP7 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6.3 |
| Ауа шығыны, л/мин | 142 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 10082 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 142 |
| Мақалалар | Бүріккіш пистолетті қалай таңдауға болады: шолу + БЕЙНЕ |
| Картридж түрі | БЗП |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 81,3 |
| Шу деңгейі, дБ | 81.3 |
| Түсі | қара-күміс |
| Айналымдар саны, айн/мин | 1800 |
| Шиптордың ені | 60.00 |
| Штрих-код | 4260145685708 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

