
FUBAG пневматикалық бұрғы тікелей DL2600
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG пневматикалық бұрғы тікелей DL2600
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3475 |
| TRADE IN | Иә |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100116 |
| Салмақ | 1 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Тікелей пневматикалық бұрғыға арналған компрессорлар Dl 2600, Пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен май, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныс көзілдірігі, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 80.00 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 230.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG пневматикалық бұрғы тікелей DL2600 |
| Ең жоғары баға | 2660.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 1 |
| Таза салмағы, кг | 1 |
| Мах бұрғының өлшемі, мм | 10 |
| Ең төменгі баға | 2660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG пневматикалық бұрғы тікелей DL2600 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG пневматикалық бұрғы тікелей DL2600 |
| Қалдық | 3 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JQTP7, 4FB38L2G2HGI37 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ауа шығыны, л/атыс | 156 |
| Ауа шығыны, л/мин | 156 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 10604 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 156 |
| Мақалалар | Бүріккіш пистолетті қалай таңдауға болады: шолу + БЕЙНЕ |
| Картридж түрі | Кілт |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 92,7 |
| Шу деңгейі, дБ | 92.7 |
| Түсі | қара-күміс |
| Айналымдар саны, айн/мин | 2600 |
| Шиптордың ені | 50.00 |
| Штрих-код | 4260145685647 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

