
FUBAG Орбиталық пневмошлифмашина S150
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Орбиталық пневмошлифмашина S150
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.84 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2975 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100181 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Орбиталық S150 пневмошлифмашинасына арналған компрессорлар, Пневмоқұралдарға арналған шлангілер мен майлар, Пневмоқұралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныш көзілдіріктері, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныш костюмі, Табан |
| Биіктік_шиптор | 75.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Ұзындық_шиптор | 240.00 |
| Жинақ/опциялар | FUBAG табаны 150 мм тегістегішке (14 саңылау), FUBAG табаны 150 мм тегістегішке (саңылаусыз), блистерге, FUBAG табаны 150 мм тегістегішке (8 саңылау) |
| Қысқаша атауы | FUBAG Орбиталық пневмошлифмашина S150 |
| Ең жоғары баға | 3110.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 1,84 |
| Таза салмағы, кг | 1,84 |
| Ең төменгі баға | 3110.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Орбиталық пневмошлифмашина S150 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Орбиталық пневмошлифмашина S150 |
| Қалдық | 2 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAISD0U, IV9LOP0RAIMF8N, IV9LOQ1L2UNSDB |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ауа шығыны, л/мин | 140 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин | 10000 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 10535 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 140 |
| Мақалалар | Тегістеуішті таңдағанда не нәрсеге назар аудару керек |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 81 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/c44/w1l5ip5dlvepug20v4wc2sbz4v33fo82/fbgManual_Sander.pdf |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 150.00 |
| Штрих-код | 4260145688808 |
| Эксцентриситет, мм | 4,6 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

