
FUBAG жиынтығы бар шаң сорғышы бар орбиталық SL150CV пневматикалық көтергіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG жиынтығы бар шаң сорғышы бар орбиталық SL150CV пневматикалық көтергіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.398 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2549 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100180 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Жиынтығы бар шаң сорғышы бар орбиталық SL150CV пневматикалық тартқышқа арналған компрессорлар, пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен майлар, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныс көзілдіріктері, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, Табан |
| Биіктік_шиптор | 115.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Ұзындық_шиптор | 270.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/51a/ktst3x8wvx5hjuw2ok276p031ids7y7s/100180_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/85b/5x8cyxk0xgd5b2kk3mm3orj70sdeo4gh/100180_V3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/222/jven0ltjr7ydl3lrocylt2l3opyn58jm/100180_V4.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Жинақ/опциялар | 150 мм тегістегішке арналған FUBAG табаны (14 саңылау), 150 мм тегістегішке арналған FUBAG табаны (8 саңылау), 150 мм тегістегішке арналған FUBAG табаны (саңылаусыз), көпіршік |
| Қысқаша атауы | FUBAG жиынтығы бар шаң сорғышы бар орбиталық SL150CV пневматикалық көтергіш |
| Ең жоғары баға | 5660.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 1,398 |
| Таза салмағы, кг | 1,398 |
| Ең төменгі баға | 5660.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG жиынтығы бар шаң сорғышы бар орбиталық SL150CV пневматикалық көтергіш |
| Сайттың атауы толық | FUBAG жиынтығы бар шаң сорғышы бар орбиталық SL150CV пневматикалық көтергіш |
| Қалдық | 3 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAIPD8Q, IV9LOP0RAISD0U, IV9LOQ1L2UNSDB |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин | 10000 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 12039 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 130 |
| Мақалалар | Тегістеуішті таңдағанда не нәрсеге назар аудару керек |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 77 |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 155.00 |
| Штрих-код | 4260145689959 |
| Эксцентриситет, мм | 2,5 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

