
FUBAG Шаң жинағышы бар SR150CV орбиталық пневмошлифмашина жиынтығымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Шаң жинағышы бар SR150CV орбиталық пневмошлифмашина жиынтығымен
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2795 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100182 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Шаң сорғышы бар орбиталық SR150CV пневматикалық тегістегішке арналған компрессорлар, Пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен майлар, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag қорғаныс көзілдіріктері, Fubag жұмыс костюмі, Fubag жұмыс қолғаптары, Fubag қорғаныс костюмі, Табан |
| Биіктік_шиптор | 115.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Ұзындық_шиптор | 270.00 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Пікірлер саны | 2 |
| Жинақ/опциялар | 150 мм тегістегішке арналған FUBAG табаны (14 саңылау), 150 мм тегістегішке арналған FUBAG табаны (8 саңылау), 150 мм тегістегішке арналған FUBAG табаны (саңылаусыз), көпіршік |
| Қысқаша атауы | FUBAG Шаң жинағышы бар SR150CV орбиталық пневмошлифмашина жиынтығымен |
| Ең жоғары баға | 4160.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Брутто салмағы, кг | 1,49 |
| Таза салмағы, кг | 1,49 |
| Ең төменгі баға | 4160.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Шаң жинағышы бар SR150CV орбиталық пневмошлифмашина жиынтығымен |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Шаң жинағышы бар SR150CV орбиталық пневмошлифмашина жиынтығымен |
| Қалдық | 22 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAIPD8Q, IV9LOP0RAIMF8N, IV9LOQ1L2UNSDB |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин | 9000 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 18697 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 140 |
| Мақалалар | Тегістеуішті таңдағанда не нәрсеге назар аудару керек |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 83 |
| Түсі | Қара |
| Шиптордың ені | 155.00 |
| Штрих-код | 4260145688815 |
| Эксцентриситет, мм | 2,5 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

