
FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3498 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 150100 |
| Салмақ | 0,17 кг |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Ұзындық_шиптор | 225.00 |
| Саны, дана | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм |
| Бекіту | 5/16" - 24UNF |
| Ең жоғары баға | 350.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,17 |
| Таза салмағы, кг | 0,17 |
| Ең төменгі баға | 350.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAJ52OV |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7620 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Шиптордың ені | 175.00 |
| Штрих-код | 4260298381380 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

