
FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм, 6 тесік
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм, 6 тесік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3497 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 150101 |
| Салмақ | 0,16 кг |
| Биіктік_шиптор | 35.00 |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Ұзындық_шиптор | 225.00 |
| Саны, дана | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм, 6 тесік |
| Бекіту | 5/16" - 24UNF |
| Ең жоғары баға | 440.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,16 |
| Таза салмағы, кг | 0,16 |
| Ең төменгі баға | 440.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм, 6 тесік |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм, 6 тесік |
| Қалдық | 5 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAJ2UNH |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8667 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 175.00 |
| Штрих-код | 4260298381397 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

