
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х16,0, 5000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х16,0, 5000 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4172 |
| Артикул | 140129 |
| Салмақ | 1,322 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | 140124, 140125, 140126, 140127, 140128 шегелер мен қапсырмаларға арналған шеге қағатын тапанша 140129,140130, 140131, 140132, 140133, 140134, 140135, 140136, 140137 |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 175.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/9df/zmzueed8lonjiagpbv3w94zdlbrykv1i/140129_V_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/42b/j8g4qihj9cj5ggd9tman9w4og9rgvgwm/140129_V_3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/6ed/2urn3gr7pxa06lrgmqilq0lbjwxmp8zi/140129_V_4.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х16,0, 5000 дана) |
| Ең жоғары баға | 1200.00 |
| Брутто салмағы, кг | 1,322 |
| Таза салмағы, кг | 1,42 |
| Ең төменгі баға | 1200.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х16,0, 5000 дана) |
| Сайттың атауы толық | SN4050 үшін FUBAG қапсырмалары (1,05х1,25мм, 5,7х16,0, 5000 дана) |
| Қалдық | 11 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP2HSGOQRB, IV9LOP2HSGQL3T, IV9LOP2HSGSLJV, IV9LOP2HSGV5S4, IV9LOP2HSH1CCK, IV9LOP2HSH365S, IV9LOP2HSH54LU, IV9LOP2HSH7NF9 |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5905 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20151225 |
| Шиптордың ені | 130.00 |
| Штрих-код | 4260298383261 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

